Новини

Партнерство заради здоров’я дітей.

Незабаром( 14 жовтня, на Покрову Богородиці) дитячому благодійному фонду «Возлюби ближнього свого», що в Солонянському районі, виповниться 8 років. За цей час від нього отримали допомогу в лікуванні (безкоштовні ліки, медикаменти, обстеження, операції) 275 дітей району з малозабезпечених та багатодітних  сімей. В середньому – це 2 тисячі грн.., на  кожну дитину на рік. Джерела надходження коштів на рахунок фонду- пожертви від юридичних та фізичних осіб району, благодійних акцій та ярмарків.

         У 2015 році  партнером фонду став Олег Кужман, депутат обласної ради від Солонянського району, перший заступник голови Дніпро ОДА.

         Коли він ознайомився з роботою  фонду, зразу запропонував свою конкретну підтримку. Олег Миколайович подарував для фонду банер, передав яскраві буклети  про роботу фонду з нагоди його 5-річчя. Кожного року до Новорічних і Різдвяних свят передає у фонд солодкі подарунки  для діток. Отримує фонд і аптечки з ліками для надання першої медичної допомоги.

В цьому році Олег Кужман виступив спонсором двох благодійних ярмарків. За участі і місцевих спонсорів – Анатолій Андрусішина, Володимира Похвального, підприємців Ірини Амірханян , Людмили Кобякової, Романа Педана, Лесі Грабар, Солонянського селищного голови Михайла Копейка на ярмарку було представлено  різноманітні страви і напої ( шашлики, хашлама, куліш,хачапурі і багато іншого), продаж яких жителям і гостям Солоного принесла фонду 24 тисячі грн..

Ось так, разом, працюємо на Солонянщині заради допомоги ближнім-  найменшим мешканцям нашого району.

Наталя Московка, голова дитячого Благодійного фонду «Возлюби ближнього свого»

Черговий благодійний Ярмарок відбувся успішно.

         У день святкування чергової річниці створення Солонянської об’єднаної територіальної громади 21 вересня, наш фонд знову провів благодійний Ярмарок.

         Ми скористалися святковим заходом з масовою участю жителів Солоного та його гостей з Солонянського району, щоб залучити до фонду додаткові фінансові кошти.

         Ярмарок відбувся успішно – виручено близько 10 тисяч грн.., які поповнили рахунок фонду для подальшого  безоплатного лікування дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей Солонянського району. Ми запропонували  відвідувачам ярмарку українську козацьку кашу, вірменську хашламу, шашлик, а до них пиріжки та соління. А ще ароматні цілющі напої з ягід і трав. Всю цю смакоту допомогли представити на ярмарок добрі люди – наші постійні партнери:  Олег Кужман, депутат обласної ради, перший заступник голови Дніпропетровської ОДА, Михайло Копейко Солонянський селищний голова; керівники агропідприємств - Анатолій Андрусішин ( ПП «МАГ») та  Володимир Похвальний ( ТОВ «Агромайстер);

Свою частку внесли і підприємці Солоного Роман Педан і Леся Грабар, жителі району Людмила Кобякова з с.Петриківка,  Надія Корипаєва, с.Широке, Надія Буштрук, с. Калинівка; Геннадій Сидоренко, Алла Супруненко, Світлана Фенюк, Григорій Оришака з Солоного. Дякую Валерію Устічу за роботу під час ярмарку.

иро дякую всіх  за активну участь у благодійній справі.

Окрема вдячність майстрам кулінарної справи –  подружжю Папян  Рафаелю  та Каріне, які не перший рік готують для ярмарку неперевершений шашлик, що стрімко «розходиться» з вогню і хашламу, та Ірині Радчук за смачну запашну козацьку кашу яку швидко розкуповують, що й казан не встигає охолонути.

Цього ж дня Солонянська селищна рада передала у фонд 5650,00грн від благодійної лотереї, яку було проведено в рамках святкування річниці ОТГ. Щиро вдячні селищному голові Михайлу Копейко за підтримку дитячого фонду.

Дякую Ірині Яценко за розміщення інформацій фонду.

Наталя Московка, голова дитячого Благодійного фонду «Возлюби ближнього свого»

Запрошуємо

Дитячий благодійний фонд  «Возлюби ближнього свого»

На благодійний ярмарок 

24 серпня на 18:00 годину,

який відбудеться на площі біля будинку культури.

  У нас можна буде купити:

Шашлик,курчат абака,чебуреки, хачапурі, купдарі, слойки,запеченого коропа, пиріжки, скуштувати козацьку кашу з вогнища. До цих страв - різні напої та квашені овочі. 

  Кошти від продажу продукції підуть на рахунок фонду для подальшого надання допомоги на лікування дітей з малозабезпечених сімей району.

 Приходьте і долучіться до благодійності!

Правління фонду

Вдячність за благодійність

На участь в акції «Стань благодійником» відгукнулися колективи працівників, юридичні та фізичні особи Солонянського району.

  Дякуємо добрим і чуйним людям : Юрію Грибу, Анатолію Андрусішину,  Володимиру Кравченку, Володимиру та Тетяні Похвальним, прихожанам церкви Св. Пилипа (с.Калинівка), Юрію Кобякову, Ігорю Гурі, Анатолію Радчуку, колективам Привільнянської сільської ради  та Письмечівської СШ, підприємцям Галині Юнусовій, Тамарі Головченко, мешканцям району Світлані Орешкіній (с. Аполонівка), Вірі Кубрак (с.Оріхове), колективу СТОВ «Агромайстер»

Допоможіть дітям з малозабезпечених сімей зберегти здоров’я!

З 01 березня 2019 року дитячий фонд проводить акцію – «Стань благодійником».

 Мета акції – залучити до оплати ліків, лікування у стаціонарних відділеннях медичних закладів області і України,операцій кошти фізичних та юридичних осіб, колективів працівників районних організацій і установ.

 Зараз кошти потрібні на оплату кардіооперацій  трьом  діткам:

  • Скубицькій Кароліні, 2016 року народження з села Сурсько-Михайлівка,

             Козуб Ярославу, 2018 року народження з села Малозахарине фонд буде оплачувати                операції на серці.

  • Бойко Марині , 2018 року народження з села Письмечеве – операцію на нирках.

                    

Шановні керівники!

 

Підтримайте ініціативу колективу  ТОВ «Агромайстер» - встановіть у своєму офісі скриньку для пожертв працюючими і зібрані кошти вносьте на рахунок фонду.

 Давайте дбати разом про здоров’я дітей з бідних сімей, які самостійно не можуть придбати коштовні ліки і оплачувати операції.

 За доброту і благородну справу нехай Бог дає здоров’я Вам і Вашим дітям та онукам.

 

Голова правління фонду

Московка Наталія Тимофіївна

Увага акція!

На підставі рішення загальних зборів учасників дитячого благодійного фонду «Возлюби ближнього свого», в січні цього року в Солонянському районі стартує акція «Стань благодійником».

   Мета акції- залучити пожертви від працівників трудових колективів підприємств, установ, організацій, органів місцевого самоврядування для надання допомоги на лікування дітей з малозабезпечених сімей району.

   Акція організована на підтримку ініціативи керівників та працівників агропідприємств ТОВ «АгроМайстер» які упродовж 2018 року неодноразово передавали у фонд зібрані кошти.

  Підтримайте добру справу – встановіть у робочому приміщенні скриньку для пожертв , відчуйте потребу нужденних у Вашій допомозі. Діти мають бути здоровими ,і наша, дорослих, підтримка їм вкрай потрібна.

Свято

Привітали дітей зі святом Миколая

         

Як і кожного року, так і нинішнього, учасники фонду підготували солодкі подарунки з цукерок, печива і фруктів для своїх підопічних, щоб привітати їх з чудовим, першим зимовим святом – Миколая.

          

          Традиційним став візит у дитяче відділення Солонянської ЦРЛ 18 грудня. Цього дня тут проходили лікування 17 дітей. На святкове дійство біля ялинки зібралися малеча, батьки діточок, колектив відділення на чолі з Людмилою Шаповал, завітав і головний лікар ЦРЛ Геннадій Кучеренко.

            Голова фонду Наталія Московка і члени правління Анатолій Андрусішин, Валентина Устіч, настоятель Свято-Стретенського храму протоієрей Іоанн Богатчук привітали дітей і вручили кожній дитині святковий набір солодощів і фруктів.

            Також привітали і колектив працівників відділення. Голова фонду подякувала за душевне тепло і професійні знання, які тут віддають дітям, адже фонд не перший рік допомагає в оплаті лікування маленьких пацієнтів і, відповідно, співпрацює з відділенням.

            Дякуємо добрим людям, які внесли і свою частку у підготовку святкових подарунків: підприємців з Солоного Яну Петренко, Лідію Орищенко, Людмилу Резінкіну, Лілію Катлан, фермера Ігоря Бреславського з села Микільске-на-Дніпрі.

Вітаємо зі святами!

Вітаємо зі святами!

Дитячий благодійний фонд «Возлюби ближнього свого» щиро вітає з Новорічними та Різдвяними святами благодійників: депутата обласної ради Олега Кужмана; керівників агроформувань Солонянського району Анатолія Андрусішина, Юрія Кобякова, Володимира Кравченка, Сергія Булкіна, Володимира та Тетяну Похвальних, Олександра Белиха, Ігоря Гуру, Степана Яремка, Віктора Шадурського, Ігоря Бреславського, менеджера ТОВ «Лан-снаб» Валентину Домбровську, директора ТОВ «Акватехпром» Юрія Гриба; Благочинного Солонянського району настоятеля Свято-Стретенського храму протоієрея Іоанна Богатчука; підприємців Анатолія та Яну Петренків, Руслана та Галину Юнусових, Тамару Головченко, Людмилу Резінкіну, Лілію Катлан, Лідію Орищенко, Віктора Баштаненка; Солонянського селищного голову Михайла Копейка, Іверського сільського голову Сергія Московченка, Башмачанського сільського голову Миколу Селіна, Новопокровського селищного голову Олександра Скибу, Сергія Буряка – директора агроліцею та очолюваний колектив, Людмилу Хрипко – директора будинку дитячої творчості та колектив. Тритузнянського старосту Лілію Литвиненко та мешканців району Василя Шкоду та Віру Кубрак, Надію Буштрук.

Сердечно вдячні вам, добрі люди, за участь у благородній справі: завдяки вашим добрим серцям, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей Солонянського району отримують безкоштовне лікування.

Бажаємо вам і вашим сім’ям міцного здоров’я. Нехай Новий 2019-й рік прийде у ваші домівки з добром, з благополуччям, привнесе багато приємних подій, здійснення мрій і задумів, а Різдвяна Зірка осяює вам шлях по якому ви йдете і робите добро для людей.

З повагою Наталія Московка, голова дитячого фонду

З 12 грудня 2017 року фонд розпочав, традиційно, новорічно-різдвяну акцію «Стань благодійником». Мета акції – залучити до благо чинності колективи працівників органів районної виконавчої влади, місцевого самоврядування (ОТГ та сільрад) і їхніх бюджетних установ, освітніх, медичних закладів, закладів культури та районних установ різних форм власності. Пожертвувані ними кошти вносяться на рахунок фонду, з якого оплачується лікування 4 онкохворих дітей, дітей з бідних та багатодітних сімей району. У зв’язку з невпинним здорожченням ліків, фонд потребує додаткових (крім пожертв від постійних благодійників) коштів і такі акції – хороша підтримка для маленьких солонян.

Станом на 20 лютого на рахунок фонду надійшло 32595 грн. Висловлюю подяку таким колективам району: фіну правління, управління соцзахисту населення, райраді ветеранів війни та праці, районному суду, Солонянській селищній раді, Сурсько-Михайлівській, Надіївській, Письмичівській, Калинівській шкіл, ТОВ «Агромайстер», ФГ «Індафі», небайдужим людям: Орешкіній С., Корипаєвій А., Устіч В., Литвиненко Л, Резінкіній Л., Московченку С.

Акція продовжується, бо зараз Великий Піст, а це час, коли кожна свідома людина має робити добрі справи і допомагати нужденним. Закликаю всіх до благо чинності, пожертвуйте хто скільки зможе, кому як підказує його серце. І, повірте, ваше життя хоч трохи, але зміниться на краще.

З повагою,
Наталія московка,
голова дитячого фонду

17 февраля в рамках празднования Масляной в пгт Соленое наш фонд проводил благотворительную. Ярмарку. Её цель – выручить деньги от продажи вкусных блюд для оплаты лечения детей из бедных семей Солонянского района. 

А продавать было что: вкуснейшие шашлыки и ароматную хашламу из баранины приготовили мастера высшего разряда – супруги Папян, Рафаэл и Карине, запеченные лящи, пирожки, разные соленья и целительные напитки на все случаи жизни.

Главным спонсором ярмарки традиционно выступил директор агропредприятия МАГ – Анатолий Андрусишин, который посталяет мясо, за что его искренне благодарим. Всё остальное мы приготовили сами и помогли мастера кухни агролицея.

В итоге наторговали 6320 грн., которые поступили на расчетный счет фонда.

Благодійний ярмарок

Шановні панове!

Запрошуємо вас на благодійний ярмарок, який відбудеться 17 лютого у Солоному на площі перед районним будинком культури в рамках святкування Масляної. Початок о 12.00.

Для вас на ярмарок фонд виставляє:

  • шашлик та хашламу від талановитого майстра цих справ – Рафіка;
  • запечених лящів;
  • цілющі напої для зміцнення здоров’я та гарного настрою;
  • фрукти та солодощі.

Кошти від ярмарку підуть на рахунок фонду для оплати лікування Андрія Каражія та інших дітей з малозабезпечених сімей Солонянського району. Приходьте і долучайтеся до благо чинності задля здоров’я маленьких солонян.

Наталія Московка, голова фонду.

Правдива історія

Богданчик Ларькін з села Безбородькове народився хворобливим і слабеньким. Висновок лікарів «він не зможе ходити», був як вирок для мами Наталії і її рідних. Але Наталія Купріянівна не змирилася з такою ситуацією і взялася рятувати свою дитину від хвороб. Роки обстежень та лікування дали свої результати. До того ж лікарі дали їй надію на те, що Богданчик зможе ходити, але для цього потрібні декілька складних операцій. Це була велика радість для родини та водночас тривога: де ж взяти немалі гроші? І тут на допомогу прийшов наш фонд. Декілька операцій — і Богданчик почав ходити і його прийняли в перший клас Письмичівської СШ.

Богданчик активний і розумний хлопчик і це всі побачили на святі ювілея фонду, де він читав вірш. Фонд і надалі буде йому допомагати у зміцненні здоров’я.